Євро вітальня в бібліотеці

2018-10-30

/Files/images/Німеччина.png

Сьогодні в Європі німецька мова — одна з найбільш поширених — нею розмовляють понад 90 мільйонів людей.

У нашій країні близько 750 тисяч людей вивчають німецьку мову, яка за популярністю вважається другою після англійської. Тому в Україні 2018 рік було оголошено Роком німецької мови, а в Німеччині — Рік української мови.

Центральна міська бібліотека долучилась до проведення Року німецької мови в Україні, запросивши 30 жовтня своїх читачів до євро вітальні «Німеччина загалом і зокрема».

З віртуальної мандрівки присутні дізнались основні відомості про одну з головних країн Євросоюзу, її промисловість, науку, освіту, культуру.

Діти, що займаються в нашій бібліотеці в студії німецької мови коворкінгу «Запасний вихід», виконали вірші німецькою мовою.

Цікавим був огляд багатогранної та різноманітної німецької літератури, адже недарма Німеччину називають «землею поетів і мислителів».

На виставці представлені книги класиків німецької літератури, сучасні автори і книги мовою оригіналу.