Конкурс «Еспресо. Вибір читачів»

2018-10-24

/Files/photogallery/ЕСПРЕССО.png

Протягом жовтня у Центральній міській бібліотеці міста Кропивницького триває голосування на визначення кращої книги для дорослих конкурсу "Еспресо. Вибір читачів".

Книги "Інтернат" Сергія Жадана, "Коханці Юстиції" Юрія Андруховича, "Третя кабінка — Лос-Анджелес" Олени Захарченко вийшли у фінал "Еспресо. Вибір читачів".

У міських бібліотеках з трьох книг-фіналістів конкурсу була тільки книга Сергія Жадана «Інтернат». Ми хочемо висловити подяку організаторам конкурсу за надання книги Олени Захарченко «Третя кабінка — Лос-Анджелес» для проведення голосування.

Проголосувати може кожен, хто прочитав книги-фіналісти і визначився із фаворитом.

Отже, запрошуємо до Центральної міської бібліотеки (площа Дружби народів, 6), де Ви можете заповнити анкети та обрати кращу книгу року.