Творча зустріч з Василем Бондарем

2024-04-10

/Files/images/Бондар.jpg

Доброю традицією центральної міської бібліотеки імені Володимира Панченка є проведення творчих зустрічей з літераторами. Тож сьогодні читачі бібліотеки, освітяни та учні старших класів навчальних закладів міста мали чудову нагоду поспілкуватися з відомим прозаїком, майстром художнього слова, людиною невичерпної енергії і неперевершеного таланту Василем Бондарем.

Твори письменника, які виходили у різні часи, завжди були справжніми літературними подіями. Не стала виключенням і нова збірка автора «Пекельні гонитви», яка і була презентована аудиторії. У збірці зібрано чотири повісті: «Повний кавалер», «Гонитва», «Волинка» та «Це ми, отАмани», а також окремі листи Олександра Сизоненка.

Автор зачитав уривок з повісті «Повний кавалер», чим викликав у учасників заходу певні емоційні співпереживання, а почуте змусило замислитися про трагізм людського буття у тоталітарній державі. Аудиторія жваво реагувала на розповідь автора про долю людини, якій випали часи важких випробувань під час нелюдського тоталітарного режиму, охоче ставила письменнику питання.

Працівники бібліотеки і учасники творчого кола подякували Василю Бондарю за щире і правдиве слово та надану можливість познайомитися з його новими літературними надбаннями. Зичимо автору творчої енергії, потоку натхнення, невичерпних сил для творчості та вдячних читачів.