Час обирати здоров’я

2024-04-06

/Files/images/Мистецтво бути здоровим.jpg

Активності, присвячені Всесвітньому дню здоров’я, пройшли у центральній міській бібліотеці ім. В. Панченка. Під час повномасштабної війни фізичне і ментальне здоров’я українців стало актуальною темою для обговорення та тією проблемою, яку необхідно негайно вирішувати. Тож, компас здоров’я «Мистецтво бути здоровим» був спрямований на збереження життя, зміцнення здоров’я людини та мав на меті допомогти тим, хто цього потребує - віднайти свою внутрішню точку опори, оволодіти техніками самодопомоги у кризових ситуаціях.

Відвідувачі отримали дієві поради та листівки про правильне, збалансоване і здорове харчування, вплив харчових добавок на організм людини. Бібліотекарі акцентували увагу присутніх на дбайливому ставленні до власного здоров’я, вчасній допомозі своєму організму та подоланні шкідливих звичок – саме це є запорукою оздоровлення суспільства в цілому.