Мандруємо книжковим світом

2024-04-02

/Files/images/День дитячої книги.jpg

Дитячі книги вбирають у себе дивовижний, невичерпний, чарівний світ, який відкривається дитині саме завдяки книжці. Міжнародний день дитячої книги – свято, яке привертає увагу всіх дітей і їх батьків до надзвичайної важливості книжки в житті юних читачів. Цього дня до центральної міської бібліотеки ім. В. Панченка на час здивувань «Для вас, малюки, нові книжечки» завітали вихованці дитячого садка №73 «Червона квіточка». Бібліотекар познайомила малюків з новинками дитячої літератури - схожими на цінну скарбничку енциклопедіями, чарівними казками українських та зарубіжних письменників, збірками віршів та загадок.

Діти з цікавістю слухали історію про фантастичну подорож тілом людини, гортали сторінки ілюстрованих видань, відкривали для себе нове і досліджували навколишній світ за допомогою книг. Під час екскурсії бібліотекою дітей здивувала велика кількість різноманітних книг на полицях, а особливе захоплення викликали розміри деяких книг – від найменшої кишенькової до найбільшої, яку важко втримати обома руками.

Бібліотекарі акцентували увагу дітей на важливості читання, яке сприятиме розвитку навичок грамотності і стане стабільним джерелом інформації протягом усього їх життя.