Легкого пера Вам, Маестро!

2024-03-22

/Files/images/Степова Мадонна.jpg

З нагоди Всеукраїнського дня поезії та в межах проведення Всеукраїнської інформаційно-просвітницької тематичної акції «Національний тиждень читання. Тиждень поезії» #тижденьпоезії2024 у центральній міській бібліотеці ім. В. Панченка відбулася творча зустріч з відомим не лише у нашому місті поетом, а і на теренах України - Анатолієм Каретним.

Анатолій Дмитрович – успішний підприємець, благодійник, меценат, справжній майстер художнього слова, людина невичерпної енергії і таланту презентував свої нові поетичні збірки «Степова Мадонна» і «Сходження». На захід завітали друзі та шанувальники творчості поета-пісняра – літературознавець, професор, доктор філологічних наук Сергій Михида, Володимир Гриценко - професор, доктор юридичних наук, Анатолій Саржевський - журналіст, поет і громадський діяч, бібліотекарі та читачі міської централізованої бібліотечної системи.

Запрошені читали свої улюблені поезії пера Анатолія Каретного, ділилися своїми вподобаннями, враженнями, спогадами. Душевності та ліричності додали музичні композиції, які прозвучали у виконанні барда Олександра Чоботаря на музику Сергія Колчіна.

Чуттєві доторки поетичного слова у виконанні автора знайшли відгук у серцях присутніх, адже лірика Анатолія Дмитровича водночас і проста і глибока. У ній відчувається добро і щирість, які дають читачеві життєву наснагу, дарують тепло і радість.

Директор Міської централізованої бібліотечної системи м. Кропивницького Світлана Тимків подякувала Анатолію Каретному за багаторічну творчу співпрацю, чудові вірші, які вражають своєю глибиною та щирістю і побажала безмежної енергії, натхнення, творчих злетів. Чекаємо на нові зустрічі з поетом у дружньому бібліотечному колі.