Одвічне Тарасове слово

2024-03-09

/Files/images/Тарас 1Шевченко.jpg

9 березня щороку українці у будь-якому куточку світу відзначають значиму дату в історії нашої культури та національної свідомості – річницю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка – видатного українського поета та художника. І саме сьогодні читачі центральної міської бібліотеки ім. В. Панченка зібралися у читальному залі, аби вшанувати пам'ять людини, чиє ім’я стало символом незламності духу, боротьби за свободу та права на власну ідентичність.

Шевченко не просто поет, художник і мислитель, він – голос вічної вільної України, який лунає крізь століття, нагадуючи нам про важливість збереження нашої культурної спадщини та мови. Для користувачів бібліотеки у читальному залі була оформлена книжкова виставка «Вдивляється Тарас у душу України», на якій представлені книги про генія нашого народу та проведено поетичну акварель «Шевченко від А до Я». Усі присутні мали змогу ознайомитись з новою літературою про Шевченка, продекламувати улюблені вірші та дізнатися про маловідомі факти життєвого і творчого шляху нашого славетного Кобзаря.

Нехай же пам'ять про Тараса Шевченка надихає нас на нові звершення у ім’я розвитку нашої ідентичності та відродження національної гордості.