Нас єднає мова

2024-02-21

/Files/images/Рідна мова.jpg

У День рідної мови центральну міську бібліотеку ім. В. Панченка відвідали студенти і викладачі Кропивницького фахового коледжу харчування і торгівлі, які взяли участь у мовному швидкодумі «Знавці рідної мови». Учасники заходу прослідкували етапи становлення української мови, оцінили її багатство і милозвучність та дізналися у чому складність вивчення її іноземцями.

Бібліотекарі запропонували студентам перевірити свої знання з рідної мови, взявши участь у мовних змаганнях «Яка чудова українська мова!». Юнаки впевнено долали етапи конкурсу, активно відповідали на питання вікторини та виконували інші мовні завдання. Журі відзначило гарні мовні знання усіх учасників заходу та оголосило команду – переможця.

У читальному залі було презентовано книжкову виставку «Мова – голос нації». Представлені на ній мовознавчі видання допоможуть усім відвідувачам книгозбірні прослідкувати історію розвитку нашої рідної мови, ознайомитися зі словниками, довідниками, збірниками, які покращать загальний рівень володіння українською мовою.

Примножуймо скарби рідної мови, пишаймося українською та прислухаймося до її неповторних чарівних звуків!