Читаємо разом, читаємо вголос!

2024-02-01

/Files/images/День читання вголос.jpg

1 лютого проводиться Всесвітній день читання вголос. Цього дня маленькі відвідувачі центральної міської бібліотеки ім. В. Панченка мали чудову нагоду обрати книжку на свій смак і, зручно вмостившись на диванчику, послухати і почитати цікаві оповідання. Бібліотекарі допомагали дітлахам підібрати цікаві книжки та залюбки читали їм вголос. Діти уважно слухали, а потім ділилися враженнями про почуте. Здебільшого для прочитання обиралися улюблені казки, веселі оповідання, пригодницькі повісті, дитячі журнали, вірші тощо.

Працівники бібліотеки заохочували дітей більше читати, особливо у родинному колі, або разом з друзями, та закликали частіше відвідувати бібліотеку, щоб знайомитися з великою кількістю барвистих дитячих видань, адже історії, приховані у книгах, чудово відчиняють двері уяві, спостережливості, допитливості та не дають сумувати.