Поет і прозаїк розстріляного відродження

2023-12-08

/Files/images/Хвильовий2.jpg

У центральній міській бібліотеці ім. В. Панченка триває Національний тиждень читання, який проводиться з метою залучення до книгозбірні нових читачів, популяризації творів сучасних авторів, промоції книги і читання.

Символом акції став український прозаїк, поет, один з найвідоміших представників розстріляного відродження, ідейний натхненник гасла «Геть від Москви!» Микола Хвильовий, якому 13 грудня відзначатимуть 130 років від дня народження.

Для відвідувачів бібліотеки розгорнуто книжкову виставку, присвячену життю і творчості Миколи Хвильового, на якій представлено видання творів письменника, що знаходяться у фонді бібліотеки, біографічні матеріали про легендарну людину, яка заплатила своїм життям за ідею служіння українському народу.