Світ без насильства

2023-12-06

/Files/images/протидія насильству.jpg

Волонтерсько-бібліотечний десант до Кропивницького будівельного фахового коледжу здійснили волонтери Мобільної бригади соціально-психологічної допомоги для постраждалих від домашнього насильства та працівники Центральної міської бібліотеки ім. В. Панченка. Це друга зустріч зі студентською молоддю у межах Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства», що триває з 25 листопада по 10 грудня.

Психологиня Наталя Цумарєва розповіла учасникам зустрічі про види та форми домашнього та гендерно зумовленого насильства, пояснила як варто діяти у разі виникнення подібних ситуацій та куди слід звертатися за допомогою.

Волонтери закликали молодь не приховувати проявів агресії або насильства, здійснених проти особистості, а активно боротися з цими ганебними явищами у соціумі. У довірливій атмосфері відбулося спілкування. Студенти активно ставили питання, ділилися прикладами з власних життєвих ситуацій, пов’язаних з проявами домашнього насильства, конфліктом, вербальним та соціальним насильством.

На жаль, маємо визнати, що проблема насилля в Україні все ще існує, і лише об’єднавшись, спільними зусиллями ми можемо створити соціальний простір, вільний від агресії, насильства і жорстокості.