2023-11-16

/Files/images/флікери.jpg

16 листопада центральна міська бібліотека ім. В. Панченка долучилася до проведення другого етапу всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху, який проходить з 13 по 19 листопада. Бібліотекарі розповідали та навчали юних читачів бути уважними, обачними та спостережливими на дорозі. Маленькі читачі повторили правила дорожнього руху та розширили знання про безпеку руху на дорозі. За допомогою книг, представлених на виставці, діти переконались у тому, що всі Правила вуличного руху потрібно пам’ятати і обов’язково їх дотримуватись.

Також для маленьких читачів бібліотекарі провели майстер-клас з виготовлення світловідбивних елементів (флікерів) в рамках проєкту “Амбасадори безпеки”, що втілюється за підтримки Канадсько-українського проєкту розвитку поліції (CUPDP) коштом уряду Канади через Міністерство закордонних справ Канади у партнерстві з Агенцією сталого розвитку "Хмарочос" та Управлінням патрульної поліції у Кіровоградській області.

Гадаємо, що отримана інформація була цікавою та корисною.