• Ви знаходитесь тут:

• Новини бібліотеки

2023-09-20

/Files/images/медколедж.jpg

До центральної міської бібліотеки ім. В. Панченка завітали студенти першого курсу Кіровоградського медичного фахового коледжу ім. Є.Й. Мухіна з викладачем української мови та літератури Оксаною Соловйовою.

Бібліотекарі гостинно зустріли групу студентів, більшість з яких відвідували бібліотеку вперше. Працівники бібліотеки ознайомили молодь із правилами користування бібліотекою, фондами читального залу та абонементу, а також розповіли про Володимира Панченка, ім’я якого носить бібліотека.

Звичайно, поспілкувались про історію коледжу, який цього року відзначає своє 95-річчя, про Єфрема Йосиповича Мухіна, чиє ім'я вже 55 років носить цей навчальний заклад.

Бібліотекарі розповіли про становлення медицини у нашому місті, про старовинні вишукані, архітектурно довершені будівлі лікарень та їх історії.

Також студентів ознайомили з книгами та документами на виставці-екскурсії до дня міста «Кропивницькому – 269 років» і представили відеоролик про наше місто.

Бібліотекарі запропонували студентам, як найкращим чином можна використати можливості бібліотеки для результативного навчання, розширення світогляду, гарного відпочинку з цікавою художньою книгою.

Бажаємо першокурсникам плідного навчання та гарних знань і чекаємо у бібліотеці.