Новий випуск літературно-мистецького альманаху "Сівач"

2023-09-13

/Files/images/сівач 5.jpg

Днями центральна міська бібліотека ім. В. Панченка отримала 4-й випуск літературно-мистецького альманаху "Сівач", засновником і одночасно головним редактором якого є молодий поет Станіслав Новицький.

Спочатку з творчістю поетів, прозаїків, літературознавців альманаху ознайомилися бібліотекарі, а потім почали його рекомендувати читачам.

У літературно-мистецького альманаху «Сівач» доволі широка географія, де представлені автори з Кропивницького, Києва, Івано-Франківська, Житомира, Сум, Вінниці та інших міст України, а також зарубіжжя. Тематика оформлення альманаху - осіння, але літературні твори, вміщені в ньому досить різнопланові - проза, поезія, публіцистика, дослідження, літературна критика. На мою думку, уваги заслуговує читацький нотатник Василя Бондаря «Мережані закладки».

Про альманах можна багато розповідати, але краще прочитати, тому запрошуємо до бібліотеки познайомитися з виданням, до якого доклало рук чимало авторів і в якому кожен може обрати те, що йому імпонує.