Дякуємо за подаровані книги

2023-09-13

/Files/images/подар кн.jpg

Дарування книг у бібліотеку — це давня форма доброчинності та надійне джерело поповнення фонду, це рух душі, безкорисна щедрість та добра воля дарувальника.

У нашому місті багато добрих і чуйних людей. Протягом років наші читачі приносять в бібліотеку свої особисті книги, дарують цілі зібрання творів, книги класиків і сучасних авторів. Завдяки їх безкорисливості фонд постійно поповнюється різноманітною і потрібною літературою, книги знаходять новий будинок і нових читачів.

Центральна міська бібліотека ім. В. Панченка вдячна тим читачам, які вже подарували бібліотеці свої книги, і будемо вдячні всім, хто зробить свій внесок у формування фонду бібліотеки.

Ми висловлюємо подяку за подаровані книги нашим читачам: Катерині Терещенко, Данилу Іванченку, Галині Литвинчук, Любові Дерхо, Анні Назарець та багатьом іншим. Серед книжкових подарунків: наукова, навчальна, художня, дитяча література, а також видання з історії, краєзнавства та мистецтва.

Спасибі всім за тепло сердець, доброту, розуміння!

Приходьте до нас та приводьте своїх друзів і близьких, будемо читати разом!