Презентація книги В. Карпова та О. Риби «Вільні від народження»

2023-09-08

/Files/images/карпов2.jpg

Презентація книги В. Карпова та О. Риби «Вільні від народження»

Минуло півтора місяця, як у центральній міській бібліотеці ім. В.Панченка відбулась творча зустріч з письменниками, громадськими діячами Валентином Карповим та Олександром Затокою, які презентували свою нову книгу «Незламна Україна». І ось 8 серпня ми знову зустрілись з Валентином Євгеновичем на презентації його нової книги «Вільні від народження».

Автор спочатку розповів про свого співавтора Олексія Рибу та мецената у виданні книги Євгена Лучкова, а потім перейшов безпосередньо до презентації книги -

своєрідного літопису героїзму наших людей за період 2022–2023 років. Дуже добре, що крім фактологічних матеріалів автори включили до книги вірші місцевих поетів: О. Надутенко,

Н. Бідненко та М. Теніченка. Усі, хто виступав на заході, відмітили, що книга буде корисною для широкого кола читачів.

Також В. Є. Карпов презентував макет нової книги «Нація сталевих людей», для видання якої поки не вистачає коштів. Гадаємо, що все буде добре і незабаром наші бібліотеки поповняться новими книгами, за що ми щиро вдячні автору.

Бажаємо Валентину Євгеновичу натхнення, чекаємо нових видань, а читачів запрошуємо до читання книг.