Інтернет–круїз «Україна чудес»

2023-08-19

/Files/images/інтернет-круїз.jpg

Краса, як відомо, і рятує життя, і править світом. Краса природи – це дар Всесвіту, яким можна насолоджуватися. Для кожної людини, яка щиро любить рідну землю, її природа – найчарівніша у світі. Немає нічого прекраснішого за українські краєвиди - у нас є просторі степи й густі ліси, лагідні моря й величні гори, бурхливі річки та спокійні озера.

19 серпня користувачі центральної міської бібліотеки ім. В. Панченка мали змогу побачити справжню красу та вразливість України у довоєнній красі поза звірствами та образами війни. Бібліотекарі підготували декілька презентацій з унікальними неймовірно красивими місцями - тут і солоні рожеві озера, і каньйони, що утворилися мільйони років тому, і численні національні парки, і гірські масиви, і «Тунель Кохання», і Олешківські піски, і ще багато чого. На жаль, безліч прекрасних місць зазнали значних пошкоджень під час бойових дій, а деякі втрачені назавжди через цю війну: Херсонська, Одеська, Миколаївська, Запорізька, Чернігівська, Сумська та інші області постійно перебувають під ударом.

Крім віртуальної подорожі користувачі переглянули яскраві видання на книжковій виставці, а також взяли участь у пізнавальній грі «Я люблю тебе, Україно!» та конкурсі «Що сторона, то новина».

Багатьом може здаватися, що від впливу війни страждає тільки довкілля України, але це зовсім не так, війна впливає на всю природу планети, на людство загалом. Наслідки цієї війни усі відчуватимуть на собі дуже тривалий час. Кожен українець на своєму місці має готуватися до того, щоб відбудувати дійсно сталу та зелену Україну.