Презентація книги В. Карпова та О. Затоки «Незламна Україна»

2023-06-23

/Files/images/Незламна Україна.jpg

У центральній міській бібліотеці ім. В.Панченка відбулась творча зустріч з письменниками, громадськими діячами Валентином Карповим та Олександром Затокою, які презентували свою нову книгу «Незламна Україна».

На початку зустрічі присутні переглянули відеопрезентацію, створену бібліотекарем Оксаною Монзалевською, яка дозволила ближче познайомитися з авторами.

Об’єм доробку Карпова-письменника вражає - це понад 40 різнопланових книг, три з яких написані у творчому тандемі з О. Затокою.

Письменники розповідали про написання книги, присвяченої подіям 1917–1923 років в Україні та на теренах нашого краю. Працюючи, автори використовували історичні джерела, розповідаючи про людей того часу, які відстоювали свободу і незалежність України.

Крім письменників на заході виступили Анатолій Саржевський, Віталій Коротков та інші. На презентації також лунали пісні у виконанні Олександра Чеботаря.

У бібліотеці панувала дружня, тепла атмосфера спілкування. Ми щиро вдячні авторам за те, що бібліотеки поповнюються новими книгами, бажаємо їм натхнення і чекаємо нових видань, а читачів запрошуємо до читання кни