«Розумна обережність – запорука безпеки»

2023-06-08

/Files/images/розумна обережність.jpg

Діти, їх життя та здоров’я – найвища цінність, тож захистити малечу від можливих небезпек та навчити взаємодіяти з довкіллям – одне з головних завдань дорослих.

8 червня до центральної міської бібліотеки ім. В. Панченка знову завітали вихованці четвертого загону літнього оздоровчого табору «Веселка» ліцею "Нова українська школа", щоб разом повторити абетку безпеки на дорогах. Діти переглянули пізнавальний мультфільм про правила дорожнього руху, відповідали на запитання вікторини, ознайомились з книжками, в яких у цікавій та популярній формі розповідається про правила поведінки на дорозі.

Маленькі читачі познайомилися із Котом Інжиром та переконались у тому, що всі Правила вуличного руху потрібно пам’ятати і обов’язково їх дотримуватись.

Бібліотекарі провели для дітей майстер-клас з виготовлення світловідбивних елементів (флікерів) в рамках проєкту “Амбасадори безпеки”, що втілюється за підтримки Канадсько-українського проєкту розвитку поліції (CUPDP) коштом уряду Канади через Міністерство закордонних справ Канади у партнерстві з Агенцією сталого розвитку "Хмарочос" та Управлінням патрульної поліції у Кіровоградській області.

І на завершення усі малювали на асфальті дорожні знаки, пішохідні переходи, автомобілі тощо.

Сподіваємося, що діти засвоїли дорожню грамоту і завжди будуть зразковими пішоходами.

#АмбасадориБезпеки