Арттерапія для дітей

2023-06-05

/Files/images/Арттерапія.jpg

Літо - чудова пора не тільки для читання улюблених книжок та веселих розваг, а ще і для арттерапевтичних занять. До читального залу центральної міської бібліотеки ім. В. Панченка завітали учні четвертого загону літнього оздоровчого табору «Веселка» ліцею "Нова українська школа" на захід з використанням методів арттерапії.

Психолог Лариса, волонтери Вікторія і Альона з центру арттерапевтичної допомоги «Ресурс» спочатку запропонували дітям розказати про себе за допомогою ниткографії - викладання кольоровими нитками зображення квітки. Ця техніка розвиває акуратність, фантазію, дрібну моторику, увагу та мислення. Після знайомства перейшли до творчого завдання, де кожна дитина створювала собі друга «Помагайка». Усі поставилися до завдання креативно та творчо. На завершення діти пройшли тест на уважність, під час якого перевірили наскільки добре вони помічають деталі.

Усі залишилися задоволені та сповнені енергії, такі ігрові, творчі заняття в затишній атмосфері бібліотеки допомагають дітям зняти психологічну напругу та тривожний стан, пов’язаний з війною в Україні.