Гра «Казкові пазли»

2023-06-02

/Files/images/Гра.jpg

2 червня до центральної міської бібліотеки ім. В. Панченка завітали вихованці п'ятого загону літнього оздоровчого табору «Веселка» ліцею "Нова українська школа".

Читати та слухати казочки полюбляють всі діти. А ось пограти у гру та відгадати назву казки, автора або головного героя – це ще цікавіше та веселіше. Діти активно включились у гру "Літературні пазли", в якій демонстрували свої знання як української так і зарубіжної літератури, з кмітливістю проходили всі завдання, щоб відгадати загадки та питання вікторини. Після інтелектуальних завдань дітвора розважалась, розмальовувала звичайні та водні розмальовки, фантазувала.

Біля бібліотеки на майданчику діти стрибали в класики, малювали на асфальті і цей «асфальтовий живопис» бачитимуть усі, хто завітає до бібліотеки найближчими днями.

Ігри на свіжому повітрі змінила екскурсія до бібліотеки, де дітвору зустріло розмаїття цікавих, яскравих книг та журналів. Якщо трішки пофантазувати, то можна уявити, що бібліотека - це книжковий острів, на якому є вулиці, площі, перехрестя, будинки. У будинках–стелажах, на поверхах–полицях мешкають книги і у кожної книги, як і у людини, є своя адреса – місце на полицях стелажів. А роль паспортного столу або адресного бюро виконує каталог, в якому є детальна інформація про кожну книжку, що мешкає у цьому чарівному місці. Після знайомства з каталогом діти переглянули різноманітні книжкові виставки та обрали книги до смаку.

Бібліотечне літо тільки розпочалось, отже гадаємо, що бібліотека поповниться активними користувачами, які залюбки проводитимуть час за читанням.