День захисту дітей «Дітям світу - сонце й мир»

2023-06-01

/Files/images/дітлахи.jpg

1 червня Україна та весь світ відзначає Міжнародний день захисту дітей. Цей день – не тільки свято з розвагами, а й нагода привернути увагу до питання захисту прав дітей, передбаченого Конвенцією ООН про права дитини.

Повномасштабна війна в Україні відібрала відчуття безпеки у кожного українця, зокрема, у дітей. Дорослі мають захистити їх від життєвих незгод, страждань, хвороб і війн, створити всі умови, щоб вони виросли здоровими, добрими, світлими, щирими і сердечними.

Отже, 1 червня бібліотекарі центральної міської бібліотеки ім. В. Панченка крім екскурсій, конкурсів, відеопереглядів більшу увагу приділили саме питанню безпеки.

Маленькі наші читачі ознайомилися з книгами про безпечні правила поведінки і вдома, і у дворі, і на дорогах. Бібліотекарі Олена Федоренко та Катерина Богдашова розповіли, як не стати невидимкою для водіїв і провели майстер клас з виготовлення флікерів.

А з учнівською молоддюпровели бесіду у формі діалогу, гаслом якого були слова «Геть паління! Ми - здорове покоління!». Працівники бібліотеки показали зовнішню та внутрішню непривабливість тютюнопаління, зорієнтували присутніх на здоровий спосіб життя, стійке бажання бути здоровим.