Вполювати пересмішника

2023-05-09

/Files/images/вбити перпсмішника.jpg

9 травня у центральній міській бібліотеці ім. В. Панченка відбулась презентація третьої прозової книги Кирила Поліщука під назвою «Вполювати пересмішника».

Це вже не перша творча зустріч з Кирилом - поетом і прозаїком, музикантом, науковцем, перекладачем, журналістом, ведучим теле- і радіопрограм, автором подкастів, редактором Українського радіо Кропивницького.

Розпочала зустріч бібліотекар Катерина Богдашова, а потім Кирило розповів про себе, свою творчість та плани на майбутнє. У теплій дружній співбесіді було багато різних запитань, на які автор відкрито відповідав.

Присутні дізнались, що повість «Вполювати пересмішника» разом із книгою «Пташиний цвинтар» складають своєрідну пташину дилогію, оскільки мають деяке переплетення образів. Нова книга – це не зовсім детектив, але детективна історія і автор під час зустрічі заінтригував присутніх сюжетом.

Директор МЦБС Світлана Тимків подякувала гостеві за зустріч та побажала йому успіхів у справах, сміливих планах та сподіваннях.

На завершення заходу кожен мав можливість взяти автограф на свіженькій книзі.

Творча зустріч завершилася, але залишилось тепло від спілкування та бажання прочитати твори автора. У бібліотеці є книги: поетична збірка «Поза каменем», «Пташиний цвинтар», «Дівчинка, яка на місяць літала на Місяць», а тепер і «Вполювати пересмішника». Віднині кожний бажаючий зможе їх взяти у нас та прочитати.