• Ви знаходитесь тут:

• Новини бібліотеки

Захід з елементами тренінгу «Запобігання та протидія випадкам домашнього і ґендерно зумовленого насильства»

2023-05-24

/Files/images/тренінг.jpg

Гендерно зумовлене насильство вважається одним з найпоширеніших порушень прав людини і впливає на жінок і дівчат, хоча чоловіки та хлопчики також є постраждалими.

У нашому місті за сприяння департаменту соціальної політики Кропивницької міськради були створені мобільні бригади соціально-психологічної допомоги. Завдання бригади – це перша допомога людям, які постраждали від насильства.

24 травня психологиня мобільної бригади соціально-психологічної допомоги Наталя Цумарєва зі своїми колежанками розповідала про свою роботу користувачам центральної міської бібліотеки ім. В. Панченка, серед яких переважна більшість були ВПО.

Під час спілкування розбирали види насильства, різницю між конфліктом і насильством, коло безпеки та інше.

Присутнім було також корисно дізнатися, що у разі потреби вони можуть отримати допомогу у вирішенні питань з відновлення або оформлення певних довідок чи документів.

Сюрпризом для усіх були подаровані кожному Рюкзачки гідності.

Вважаємо,що захід був дуже корисним і цікавим.