Родинний сторітелінг «Світ батьків – світ дітей»

2023-05-13

/Files/images/родинний сторітелінг.jpg

13 травня гостями центральної міської бібліотеки ім. В. Панченка стали наймолодші читачі з батьками з числа внутрішньо переміщених осіб. Спочатку бібліотекарі розповіли про День матері (14 травня) та Міжнародний день сім’ї (15 травня), напередодні яких відбулась зустріч, а також про інші сімейні свята, які відзначаються в Україні.

Потім присутні дізнались, що ж таке сторітелінг та яку величезну практичну користь він має для розвитку дитини. У дружній, теплій атмосфері, по-сімейному – за чаєм з солодощами, учасники заходу обмінювалися батьківським досвідом, спілкувалися між собою. Діти розповідали про своїх матусь та татусів, переглядали родинні відео, грали.

Батьки ознайомилися з книжковою виставкою, де представлена література, призначена для сімейного читання. Маленькі читачі роздивлялись різноманітні цікаві книжки-іграшки, малювали картинки кольоровими олівцями. А водні розмальовки стали справжнім святом для дітей, адже вони відчували себе чарівниками, створюючи яскраві різнокольорові картинки, тільки вмочуючи пензлик у чисту воду.

Яка ж сімейна зустріч без родинного дерева, отже усі із задоволенням

виготовляли паперову аплікацію свого родоводу – «дерево» з листочками, на яких написані імена своїх рідних.

І на завершення заходу бібліотекар Катерина Богдашова провела майстер-клас для батьків і дітей з виготовлення флікерів «Будиночок». Всі матеріали отримані в рамках проєкту громадський хаб «Амбасадори безпеки», що втілюється агенцією сталого розвитку "Хмарочос" за підтримки канадсько-українського проєкту розвитку поліції (CUPDP) коштом уряду Канади через Міністерство закордонних справ Канади.

#АмбасадориБезпеки