Екскурсія по бібліотеці «Подорож у світ книги»

2023-05-11

/Files/images/екскурсія.jpg

На екскурсію до центральної міської бібліотеки ім. В. Панченка завітали вихованці

дошкільного навчального закладу - Дитячої академії "Smart Вулик, які на своїх заняттях почали вивчати тему «Книга»: поняття і її структуру, форму і значення.

І саме у бібліотеці маленькі «запитайлики» і «чомусики» мали змогу пройтися її «вулицями» – містом, де живуть книги, заглянули до книгосховища, де відпочивають книги перед тим, як відправитись у подорож з читачами.

Діти дізналися про походження слова «Бібліотека», як потрібно вести себе у храмі книги і які є Правила поводження з книгами.

Бібліотекарі познайомили маленьких відвідувачів з різноманітними книжковими виданнями, серед яких є і книга-велетень, і книжка-малятко, і книжки-іграшки.

Сподіваємось, що дітям сподобалась цікава та пізнавальна екскурсія і вони стануть активними читачами.