Всеукраїнський тиждень дитячого та юнацького читання

2023-04-04

/Files/images/Назарчик.jpg

Під час проведення Всеукраїнського тижня дитячого та юнацького читання у бібліотеці відбувались знайомства з кращими зразками вітчизняної та світової літератури, презентації, виставки, бесіди. У центрі уваги, як завжди, є книга та її шанувальники – діти та молодь. Зараз у бібліотеці якісних сучасних книг для дітей та молоді досить багато і ми намагаємось створити комфортну та сприятливу атмосферу для залучення дитини до свідомого читання.

Хочемо розповісти про одного з найактивніших серед маленьких читачів, який сам обирає книги, росте допитливим, хоче все знати. Назарчику п'ять з половиною років і від активного слухача він перейшов до активного читача. Хто його вперше бачить у бібліотеці, вражений як кількістю зданих та обраних книг, так і тим, що про кожну книгу Назар може розповісти. Отже, побажаємо Назарчику і усім дітям України мирного неба та близької Перемоги. Слава Україні!