Літературний фуршет «У книжковім дивосвіті виростають творчі діти»

2023-03-25

/Files/images/літературний фуршет.jpg

Кожного року навесні проходить Тиждень дитячого читання – свято тих, хто любить читати, свято веселих пригод і літературних мандрівок, зустрічей з героями книг.

25 березня з метою заохочення дітей та молоді до читання книг бібліотекарі центральної міської бібліотеки ім. В. Панченка провели літературний фуршет «У книжковім дивосвіті виростають творчі діти». Під час заходу з присутніми проводилась літературна вікторина «Відгадай з якого ми твору», де учасники показали гарні знання та ерудицію. Серед наших читачів є такі, що пишуть оповідання, складають вірші, малюють, отже вони взяли участь у літературних розвагах «Читаю, мрію, малюю», розгадували кросворди та мальовані завдання. Для найменших користувачів бібліотекарі провели голосні читання творів сучасних поетів і письменників.

Бібліотекарями була організована виставка у вигляді літературного фуршету – різнокольорова, яскрава, яка знайомила присутніх з новими, цікавими книгами на будь-який смак. Частували користувачів хлібом духовним, історичним салатом, казковими сендвічами, техновінегретом, творчою солянкою, пізнавальним гарніром та асорті здоров’я. Із запропонованого меню кожен міг вибрати собі страву до смаку та набратися наснаги у володарів прекрасної літературної мови Дари Корній, Сашка Дерманського, Андрія Бачинського та ін.

Під час майстер-класу «Дитячі фантазії» читачі виготовляли власноруч оригінальні закладки для улюблених книг. Якщо ж не виходить малювати, майструвати, можна було пофантазувати за допомогою книг, які сприяють розвитку дитячої творчості.

Кожен читач не встояв перед спокусою взяти книгу з незвичайної книжкової виставки.