Презентація книги Анатолія Каретного «Лірник»

2023-03-17

/Files/images/Лірник.jpg

17 березня У центральній міській бібліотеці ім. В. Панченка відбулась презентація нової книги Анатолія Каретного «Лірник». Модератором заходу був Анатолій Саржевський - член Національної спілки журналістів України, Кіровоградського обласного літературного об’єднання «Степ» ім. В. Погрібного, ТО «Вітрила», прозаїк, критик.

Розпочався захід молитвою Протоієрея Євгенія, настоятеля Соборного храму Благовіщення Пресвятої Богородиці за здоров’я наших захисників та хвилиною мовчання у пам’ять славних Героїв України.

Анатолій Саржевський познайомив присутніх з життєвим і творчим шляхом автора та вручив Анатолію Дмитровичу Диплом лауреата Міжнародної літературно-мистецької премії імені Пантелеймона Куліша. До привітань приєдналась Катерина Колтунова – заступниця начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації з гуманітарних питань.

З привітаннями та відгуками про книгу виступили: Олена Надутенко - голова Спілки слов’янських письменників та керівниця ТО «Вітрила», поети Олександр Косенко, Тетяна Березняк, Станіслав Новицький, Антоніна Царук, письменник, журналіст, власний кореспондент «Голосу України» по Кіровоградській області Петро Мельник, книговидавець Віктор Лисенко та інші.

Відеопрезентація, створена бібліотекарем Оксаною Монзалевською, дозволила ближче познайомитися з особистістю Анатолія Дмитровича.

На завершення зустрічі автор читав свої поезії і приємним сюрпризом для гостей стало музичне вітання від Олександра Чеботаря, який працює в Обознівській сільській бібліотеці і перетворив вірші Анатолія Дмитровича у пісні.

Ми щиро вдячні автору за подаровані міським бібліотекам книги з автографом і напередодні ювілею бажаємо Анатолію Дмитровичу творчого неспокою, радості від кожного прожитого дня, мирного неба, гордості від здійсненого, втілення задуманого.