Memory-фактаж «Стогнала земля від біди і тривоги»

2023-02-28

/Files/images/війна.jpg

Дата 24 лютого 2022 року назавжди закарбувалася у душі кожного українця. Це повномасштабне воєнне вторгнення російських військ стало кульмінацією загарбницької війни, яку москва розпочала проти України ще 9 років тому з окупації Криму у 2014 році.

28 лютого до центральної міської бібліотеки ім. В. Панченка з метою обговорення різних аспектів війни запросили студентів Кропивницького будівельного фахового коледжу гр. А-11 (викладач Вікторія Семендяєва).

Під час заходу присутні переглянули тематичні відеоролики, вислухали історії, в яких біль і горе людей, яким довелося залишати свої будинки. Усі повернулися на рік назад, щоб осягнути пережите, вшанувати пам’ять. З невимовним болем згадали усіх, хто загинув у цій страшній війні: Маріуполь, Бучу, Ірпінь, Ізюм, героїв, що віддали свої життя на полі бою, мирних громадян, яких знищували ракетами та артилерією.

Усе горе, випробування та героїзм під час російської агресії сучасні поети та письменники документують у літературних творах. Бібліотекарі представили книги про війну, які були надруковані у 2022 році, та варті того, щоб прочитати їх зараз та перечитати після перемоги.

На жаль, у заході з об’єктивних причин не зміг взяти участь запрошений військовослужбовець, але подарунки, зібрані студентами, обов’язково будуть доставлені воїнам.

Ми усі безмежно вдячні бійцям, що захищають нашу країну, волонтерам, медикам, працівникам критичної інфраструктури, кожному, хто докладає зусиль до наближення Перемоги.