Віче пам’яті «Небесна сотня: пам’ять і сльоза»

2023-02-21

/Files/images/віче.jpg

21 лютого працівники центральної міської бібліотеки ім. В. Панченка провели захід, приурочений вшануванню героїв Небесної Сотні, на який були запрошені студенти Кропивницького будівельного фахового коледжу: група Д-41 (Наталія Кур’янова) та група А-31 (Вікторія Семендяєва).

18-20 лютого минуло 9 років, як душі наших Героїв Небесної Сотні відійшли у вічність. Вони віддали найцінніше – своє життя – за волю, аби всі ми стали з колін, а молодь дістала змогу жити в іншій країні.

За допомогою відеороликів відтворили в пам’яті учасників заходу ті скорботні дні в житті нашої країни. Говорили і про майдан у нашому місті взимку 2014-ого, згадали нашого Героя Небесної Сотні – Віктора Чміленка. Події Майдану мають продовження і зараз, українці захищають рідну землю, гинуть наші Герої. Слова Т. Г. Шевченка «Борітеся – поборете! Вам Бог помагає!», прочитані Сергієм Нігояном на барикадах, стали символом боротьби нашого народу у протистоянні загарбницькій навалі.

Світлій пам'яті Героїв Небесної Сотні присвячена книжкова виставка, огляд якої зробили бібліотекарі.

Насамкінець усі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих героїв Майдану, які полягли у ході кривавих протистоянь у центрі столиці. І, звичайно, від усього серця подякували всім воїнам ЗСУ і побажали закінчити Перемогою нинішню війну з росією, відновити територіальну цілісність та побудувати сучасну європейську процвітаючу державу.