Бібліочаювання «Тепла поезія до гарячого чаю»

2023-02-18

/Files/images/чаювання 18.02.jpg

18 лютого, напередодні Міжнародного дня рідної мови, який відзначається 21 лютого, бібліотекарі центральної міської бібліотеки ім. В. Панченка вирішили запросити читачів прилучитися до краси українського слова за допомогою поезії.

Зима… і немає нічого кращого у таку погоду, як зігрітися ароматним гарячим чаєм або кавою. У цей час особливо хочеться затишку, тепла приємного спілкування у колі друзів. Тож у читальному залі відбулося бібліочаювання «Тепла поезія до гарячого чаю», на яке завітали члени клубу «Три Д».

Вірш та пісня – це найвиразніша мова. Ми зачаровуємося красою слова українських поетів Т. Шевченка, Л. Українки, І. Франка, Л. Костенко, В. Стуса, В. Симоненка та багатьох інших. Присутні читали свої улюблені поезії, обмінювалися емоціями, переглянули відео з декламуванням авторських віршів.

Слід відзначити, що війна також торкнулася поезії, у якій народилися нові поетичні нотки. Кожна війна народжує своїх поетів, які знаходять нові слова, рядки, вірші, щоб розповісти про ці події, про те, що болить, що вражає, що вбиває.

Ось і сьогодні присутні познайомилися з творчістю митця, поета, командира відділення 68-ї окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша Павлом Вишебабою.

Захід доповнила книжкова викладка, яка знайомила читачів з новими книгами.

Як і завжди, у читальній залі бібліотеки панувала творча атмосфера та вільне спілкування, дякуючи нашим захисникам і захисницям за надію, за захист наших мрій і життя! Віримо в ЗСУ! Незламності і Перемоги!

Наша шана загиблим і честь живим!