День безпечного Інтернету «Правила безпеки в Інтернеті»

2023-02-07

/Files/images/День інтернету.jpg

7 лютого 2023 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету» і це вже 20-й День безпечного Інтернету.

Бібліотекарі центральної міської бібліотеки ім. В. Панченка провели інформаційні хвилинки для користувачів «Я в мережі Інтернет», допомагали людям похилого віку, які вчаться працювати у мережі.

Слайд-презентація «Безпечний Інтернет» розповіла як правильно поводитися в Інтернеті та використовувати його можливості з користю і задоволенням за допомогою простих правил.

Різноманітні вікторини допомагали дослідити позитивні і негативні сторони Інтернету, сформулювати та засвоїти правила безпечної роботи в Інтернеті.

У читальному залі для користувачів оформлена викладка літератури, де кожен може ознайомитись і знайти для себе корисну інформацію для правильного, а головне, безпечного використання Інтернету.