• Ви знаходитесь тут:

• Новини бібліотеки

Групові заняття з навчання на національній онлайн-платформі з цифрової грамотності «Дія. Цифрова Освіта» за темою «Оплата комунальних послуг»

2023-01-28

/Files/images/Дія.jpg

Центральна міська бібліотека ім. В. Панченка має досвід надання користувачам доступу до офіційної інформації, консультує та навчає їх користуватися комп’ютерами, онлайновими сервісами, сучасними каналами цифрової комунікації.

Освітні серіали можна переглядати індивідуально, але краще робити це у групах у бібліотеці. Під час спільного перегляду кожну з серій, за потреби, можна переглядати, обговорювати, уточнювати та виконувати практичні вправи.

Так, 28 січня користувачі пройшли групові заняття з навчання на національній онлайн-платформі з цифрової грамотності «Дія. Цифрова Освіта» за темою «Оплата комунальних послуг» та отримали сертифікати.

#cyfralib2023