Творчий hand-made «Подарунок для мами»

2022-05-06

/Files/images/мама.jpg

В Україні День матусі офіційно відзначається щорічно, починаючи з 2000 року, у другу неділю травня. У 2022 році ця дата припадає на 8 травня. Взагалі, травень є місяцем Пречистої Діви Марії, Божої матері. До неї звертаються тоді, коли потрібні заступництво та допомога, а це нам зараз дуже необхідно.

День матері відзначають у багатьох країнах світу, адже це свято головної людини в житті - Мами. Молоді мами і сиві бабусі — всі хочуть бачити своїх дітей щасливими і бути поруч, а діти мають цінувати матерів, поки вони з ними, поважати і дякувати їм за все.

Бібліотекарі центральної міської бібліотеки ім. В. Панченка провели для користувачів майстер-клас з виготовлення листівки для матусі.

Бажаємо усім матусям лише щастя і добра, а також мирного неба над головою, щоб вони жили, працювали, ростили дітей, раділи, розвивалися, подорожували, з упевненістю дивились у майбутнє, мріяли!