Книжкова виставка "Квиток на потяг "Читайлик"

2022-04-19

/Files/images/Квиток.jpg

«У дворі гралися діти. Кожен у своєму смартфоні» – жарт? На жаль, ні. Теперішнє покоління живе у світі ґаджетів і сучасні діти мало читають. Але є серед них і справжні книгомани, котрі не можуть прожити і дня без книжки.

Дітей потрібно якомога раніше ознайомити зі світом книжок, щоб вони побачили, де ті «живуть». У цьому допоможуть прогулянки до книгарні, бібліотеки, де вони зможуть обрати цікаві книжки.

У центральній міській бібліотеці ім. В.Панченка книжкова виставка для малечі «Квиток на потяг «Читайлик» познайомить з літературними новинками від Українського інституту книги. Кольорові вагончики потяга доставлять дітлахів у країну казок, цікавих пригод та історій.

Коли батьки читають своїм дітям, у них відкладаються в пам’яті ті слова, які вони чують, розвивається уява, вміння слухати, що є одним із ключових під час навчання в школі. Читання – це найбільший стимулятор для активності мозку та збагачення мови.

Тож якщо хочете, щоб ваші діти зросли саме такими, мерщій починайте прищеплювати їм любов до читання.