Революції Гідності

2021-11-30

/Files/images/IMG_20211130_133917.jpg

30 листопада – річниця першого силового розгону Євромайдану

У ніч проти 30 листопада 2013 року у Львові померла Леся Гонгадзе, мати журналіста Георгія Гонгадзе, чиє зникнення та смерть стали причиною перших масових акцій протесту в Україні наприкінці листопада 2000 року «Україна без Кучми».

Близько четвертої ранку 30 листопада 2013 року у Києві співробітники міліції, зокрема, розформованого нині загону спецпризначення "Беркут", почали силове звільнення Майдану Незалежності. Ця подія стала знаковою у новітній історії України.

30 листопада 2021 року з нагоди восьмої річниці від початку Революції Гідності бібліотекарі центральної міської бібліотеки ім. В. Панченка відновили хронологію подій за допомогою відеоматеріалів та документального фільму. Присутні студенти будівельного коледжу ознайомились з викладкою літератури, на якій представлені книги, світлини, інформація про Майдан, а також вшанували Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання.

У Кропивницькому на площі Героїв Майдану сьогодні, 30 листопада о 18.00, відбудеться вшанування пам'яті учасників Революції Гідності. Долучайтеся!