День грамотності «Мово моя рідна, мова українська»

2021-12-23

/Files/images/мова.png

Ви вважаєте себе грамотною людиною? Впевнені? Вміння читати - лише мала частина вміння бути грамотною людиною. Кропивничани читати і писати уміють усі, хоча тих, хто пише грамотно набагато менше.

23 грудня центральна міська бібліотека ім. В. Панченка проводила День грамотності «Мово моя рідна, мова українська», мета якого – переконати людей замислитись над станом своєї грамотності та відчути потребу у самоосвіті.

Під час заходу користувачі бібліотеки перевіряли свою грамотність у мовних іграх та вікторинах, використовуючи довідники з книжкової викладки «Словники - твої помічники».

Конкурс «Помилки навколо нас» перевірив, чи можна швидко віднайти та виправити помилки рекламної інформації.

На завершення бібліотекарі роздали користувачам листівки у вигляді міні-словничків з прикладами правильного вживання слів.