Правовий вояж «Мандруючи вулицями закону, права і моралі»

2021-12-07

/Files/images/коло безпеки.jpg

7 грудня до Міжнародного дня захисту прав людини у центральній міській бібліотеці ім. В. Панченка відбувся правовий захід для студентів будівельного фахового коледжу.

Бібліотекар Катерина Богдашова розповіла про Загальну декларацію прав людини, про те, що вони належать кожній людині від самого народження й протягом усього життя, не залежать від волі держави, не даруються й не можуть бути скасовані.

Кожному з нас, хоча б раз у житті доводилося зіткнутися з насильством. Воно могло застосовуватись проти нас самих, ми могли бути свідком, або самі ставали тим, хто ображає.

Що ж таке насильство, булінг? У формі дружньої бесіди про це розмовляли зі студентами інспектор відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Кіровоградській області Департаменту патрульної поліції старший лейтенант поліції Антон Левандовський та речник Управління патрульної поліції в Кіровоградській області лейтенант поліції Яніна Ликова

Учасники заходу поспілкувались про види, причини й різноманітні наслідки насильства, а також розглянули можливості припинення і запобігання цього злочину. Патрульні вчили оцінювати проблемні ситуації та приймати правильні рішення, а також закликали молодь в жодному разі не приховувати факти насилля і при будь-яких його проявах звертатись у правоохоронні органи.

Для підвищення обізнаності студентів про насилля та небезпеки в Інтернет-мережі, пов’язані з насильством, поліцейські провели з ними цікаву настільну карткову гру “Створюй коло безпеки“.

Головний висновок, який зробили молоді люди під час заходу, це те, що завдання кожного — дотримуватись своїх прав і обов’язків, не порушуючи прав і законних інтересів оточуючих людей.