Бібліотечні посиденьки «Життєва скарбниця»

2021-10-23

Люди старшого віку завжди у центрі уваги бібліотекарів центральної міської бібліотеки ім. В. Панченка. Саме для цієї категорії користувачів організовано роботу клубу «Три Д».

23 жовтня у читальному залі бібліотеки зібрались наші талановиті читачки, щоб поділитися секретами свого цікавого, емоційно насиченого, багатогранного життя. А воно у період похилого віку часто дарує людям приємні сюрпризи, дає змогу зайнятися тим, що до душі і на що раніше не вистачало часу.

У кожної з наших читачок є хобі: вишивка, в’язання, колекціонування, квітникарство, тому вони із задоволенням провели майстер-класи, де показали свою креативність і таланти.

Великою популярністю у майстринь користується періодика, отже бібліотекар читального залу провела для них огляд журналів «Дім, сад, город», «Добрые советы», «Единственная», «Життя і жінка».

Посиденьки завершились чаюванням зі смаколиками.

А чи знаєте ви, що 28 жовтня в Україні відзначається День бабусь і дідусів? Чим це не привід відвідати своїх рідних, поздоровити їх, порадувати не тільки подарунками, а й увагою, яка зігріє їх душі.