Вечір пам’яті Володимира Панченка «Живий у слові поміж нас»

2021-10-13

/Files/images/Панченко.jpg

13 жовтня у центральній міській бібліотеці ім. В. Панченка зібрались читачі, письменники, літературознавці, щоб згадати та вшанувати пам’ять Володимира Панченка,

якому виповнилося б 67 років, але тяжка хвороба обірвала його життя передчасно.

Із життєвим та творчим шляхом Володимира Євгеновича учасників заходу познайомили бібліотекарі, а слайд-презентація доповнила їх розповідь.

Автор понад 300 праць, він залишив нам велику спадщину, насамперед добра і злагоди, роздумів, побажань, надій і сподівань.

Перед присутніми виступили зі своїми спогадами Григорій Клочек, Валерій М’ятович, Василь Бондар, Микола Барабуля, Федір Шепель, Олена Надутенко.

Володимир Панченко заслужив за свою творчу працю визнання, шану, любов, повагу багатьох людей. Коли людину пам’ятають, вона залишається з нами у пам’яті і в серцях.