Амбасадори Безпеки

2021-05-28

/Files/images/флікери коплікова.jpg

Кожен з нас – це важливий пазлик у великій картині безпечної громади. Ми самі повинні подбати про свою безпеку та безпеку своїх рідних, а особливо дітей. Нам на допомогу «приходять» флікери. Запитаєте що це?

Це - світловідбивний елемент, майстер-клас по виготовленню якого сьогодні провели бібліотекарі команди БібліоБезпека центральної міської бібліотеки ім. В.Панченка разом з інспектором відділу зв'язків з громадськістю Патрульної поліції ст.лейтенантом Антоном Левандовським для учнів 3 - Б класу (класний керівник Копликова Тетяна Костянтинівна) НВК 26 в рамках проєкту “Амбасадори безпеки”, що втілюється за підтримки Канадсько-українського проєкту розвитку поліції (CUPDP) коштом уряду Канади через Міністерство закордонних справ Канади у партнерстві з Агенцією сталого розвитку "Хмарочос" та Управлінням патрульної поліції у Кіровоградській області.

Як кажуть експерти, світловідбивачі зменшують у 6 разів ризик аварії за участю пішохода. Пішоходи, які мають на одязі світловідбиваючі елементи, на 85% знижують шанс потрапити в аварію. Адже водії помічають пішоходів раніше і зреагувати можуть швидше. Значки можна чіпляти у будь-якому місці на верхньому одязі.

Світловідбивачі (СВЕ) можуть мати різні форми:

• стікери (можуть кріпитися до одягу на липучці);

• термосмужки (кріпляться на тканини за допомогою прогріву праскою);

• жорсткі браслети (скручуючись, кріпляться на руку, ногу або сумку);

• кулони;

• брелоки;

• значки;

• шнурки.

Флікер може врятувати ваше життя. Тож бережіть себе та своїх рідних і не забувайте використовувати світловідбивачі!