День сім'ї

2021-05-14

/Files/images/день сім\'ї.jpg

Серед усіх геніальних винаходів людства одне з найважливіших місць займає родина.

У Міжнародному співтоваристві День сім’ї засновано Генеральною Асамблеєю ООН ще у 1994 році і відзначається він 15 травня. Запровадження свята було викликане стурбованістю світової спільноти сучасним становищем родини та її значенням у процесі виховання покоління, що підростає.

Родина – це те, що утримує нас на цій землі, дає опору та силу, зміцнює нашу віру в добро та передає столітню мудрість. Родина - це мудре та надійне старше покоління, допитлива малеча, наші дорогі мами і татусі, брати та сестри, тітки та племінники, люди, з якими ми сміємося і плачемо, радіємо і сваримося. Це рідний дім, що дарує свої тепло та затишок навіть коли ми далеко від нього.

Бібліотекарі центральної міської бібліотеки ім. В. Панченка пропонують до Дня сім’ї добірку сучасних і класичних книг, які доводять, що сімейні цінності – найважливіші у світі.

Для затятих книголюбів, які бажають читати не про одного головного героя, пропонуємо товстезні книги про історію сімейств, про драми, психологію стосунків та моральні цінності кожного з членів родини – тобто сімейні саги.

Історій про родини дуже, дуже багато, рівно стільки, скільки на землі люблячих сердець, отже насолоджуйтесь читанням та вболівайте за улюблених героїв.

А ми хочемо побажати вам всім турботи, любові та уваги ваших близьких.