Увага, у нас нова виставка "Із когорти славних земляків"

2013-09-20

виставка \

Дорогі відвідувачі бібліотеки! До святкування 259 річниці Дня нашого міста бібліотекарі Центральної міської книгозбірні розробили виставку "Із когорти славних земляків"

На нашій виставці зібрані матеріали про особистостей, які мешкали у нашому краї у різні часи і зробили помітний внесок у розвиток культурного життя краю.

Перший розділ присвячений землякам-громадським діячам. Другий - видатним діячам з галузі природничих наук. Третій розповідає про сузір'я композиторів, музикантів, співаків.

Помилуватися архітектурними перлинами міста, які створив наш земляк Яків Паученко, ви можете, переглянувши фото 4-го розділу виставки.

Окремий розділ присвячено художнику Петру Оссовському, який подарував колекцію своїх полотен нашому місту.

І останній розділ виставки ознайомить Вас з земляками , які присвятили своє життя кінематографу.