День пам'яті жертв Голодомору

2020-11-27

/Files/images/Голодомор 2020.jpg

Щороку у четверту суботу листопада Україна і світ вшановують пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 років.

У центральній міській бібліотеці напередодні 87-ої річниці Голодомору оформлено виставку присвячену цій даті. Представлені книги розкривають всю трагедію голоду в Україні, його наслідки та свідчення людей, що пережили ті страшні роки.

Крім документальних книг на виставці є твори відомих українських письменників В.Барки «Жовтий князь» та У.Самчука «Марія».

Прикрашає виставку рушник «Бабусина квітка», вишитий Зінаїдою Андріяшевською, членкинею Національної спілки майстрів народного мистецтва України та активною учасницею бібліотечного клубу «Три Д».

Нагадаємо, що вшанувати пам’ять жертв Голодомору можна традиційною хвилиною мовчання 28 листопада о 16.00, а також запаливши на своїх підвіконнях свічку пам’яті та скорботи.