А хочете, ми змінимо уявлення про нудне читання?

2020-11-26

/Files/images/Воронина.jpg

Cаме з цікавими пригодами і приголомшливим сюжетом нових книг нашої книгозбірні ви, наші любі маленькі читачі, не будете нудьгувати.

Воронина, Леся

Прибулець з Країни нямликів: Повість у двох книгах.[Мал. Оленка Бугренкова],˗˗ К.:А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2020, вид.2-е, -176 с.

Це історія про звичайну дівчинку Олянку, що одного разу відкрила неймовірний світ, про існування якого і не підозрювала. В один неймовірно дощовий ранок вона помітила маленького чоловічка, який намагаючись нікому не попастися на очі, виліз буквально зі стіни. Чоловічка звали Буцик, він один з жителів Країни нямликів, кожен представник якої володіє неймовірним чарами. Так починаються казкові пригоди дівчинки Олянки та маленького чоловічка Буцика.

Гуменюк, Надія

Шуршик В. та інші : казки з Яринчиного саду / Надія Гуменюк ; [худож. С. Бялас]. - Тернопіль : Богдан, 2012. - 141с.

Усі казкові пригоди, про які розповідає в цій книжці відома українська письменниця Надія Гуменюк, трапилися в Яринчиному саду. Сад цей, подарований дівчинці дідусем, незвичайний — іноді він стає чарівним часовим коридором, дивовижним переходом, через який дівчинка потрапляє у різні світи. В кожній з десяти філософсько- пригодницьких казок із захоплюючими сюжетами та незвичайними героями утверджується думка: для гармонії нашого світу дуже важливі і квітка, і цвіркунець, і равлик, і дерево, і людина, і вільна щаслива країна — всі вони у Всесвіті єдині, неповторні та всі потребують любові, розуміння і турботи.

Микитчак, Галина

Джмеленя та володарка злиднів / Галина і Тарас Микитчаки ; [іл. В. Скаканді]. - Вінниця : Теза, 2017. - 157 с.

Будинок №7 по вулиці Кленовій обсіли злидні. Їй же бо, Марена, сусідка з підвальної квартири, підкинула злидня в кожне помешкання. Шкода, що дорослі того не помічають. Ну що ж, доведеться Джмеленяті і Дмитрикові брати все в свої руки…

Микитчак, Галина

Джмеленя та Рожко з Чивчинського лісу / Галина і Тарас Микитчаки ; [іл. В. Скаканді]. - Харків : Теза, 2018. - 156 с.

Біля Чорного Каменю, на лісовалі з обгорілими смереками, стояла Марена. У долонях вона крутила чорну кулю, схожу на вовняний моток… Чорні душі стікалися у верхів’я Чорного Черемошу, щоб той почорнів від чорноти їхніх справ. Полювання на Рожка розпочалося… Ці канікули Джмеленя і Дмитрик запам’ятають надовго. Так-так, їм доведеться боронити Рожка…

Пагутяк, Галина

Втеча звірів або новий бестіарій: роман/ Галина Пагутяк. -К: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2018. -239 с.

Чому звірі покидають людей і відпливають на чарівному кораблі? Адже наша Земля така велика... Одна з найталановитіших сучасних українських письменниць Галина Пагутяк намагається зупинити їх у казковій пригодницькій повісті.

Хосфельд, Дагмар

Карлотта. Несподівані знайомства в інтернаті: Кн. 2/ Дагмар Хосфельд. -Х: Ранок, 2017. - 224 с.

В інтернаті "Принцзеє" розпочався новий навчальний рік, і Карлотта в передчутті цікавих подій. Вона вже освоїлася тут і навіть майже не сумує за домівкою... В учнів починають пропадати речі. Невже в інтернаті завівся злодій? Як непросто з усім цим розібратися... Хто ж допоможе Карлотті та її друзям вивести негідника на чисту воду і впоратися з усіма труднощами?

Хосфельд, Дагмар

Карлотта. Карлотта і Великий бал: Кн. 4/ Дагмар Хосфельд. -Х: Ранок, 2018. -240 с.

Наближається знаменна подія — Великий бал, який проводять лише раз на чотири роки. Усі учні охоплені підготовкою до свята. Барви згущаються з появою новенького Джуліена, який, подейкують, є родичем самої англійської королеви! Усі дівчата божеволіють від нього і навіть не здогадуються, які скелети в шафі у цього вихованого й модного хлопця…

Кiлькiсть переглядiв: 25

Коментарi