2020-09-30

/Files/photogallery/КОЛАЖ 2.jpg

День відкритих дверей «Зайдемо у світ бібліотеки разом»

Указом Президента України від 14 травня 1998 року 30 вересня проголошено Всеукраїнським днем бібліотек. Бібліотека – це не тільки сховище літератури, це цілий світ, відкритий кожному, хто любить книгу.

Центральна міська бібліотека ім. Володимира Панченка 30 вересня провела День відкритих дверей. У цей день читачі мали змогу здійснити віртуальну екскурсію «Незвичайні бібліотеки світу», стати учасниками літературної гри «Колесо літератури», переглянути книжкову виставку «Книга завжди у моді», відповісти на питання літературної вікторини.

Книги – це завжди стильно. А використання книг як фону для фотографій – це просто здорово. Образ літературних героїв – чудовий спосіб творчої самореалізації і, коли бібліотекарі запропонували читачам обрати яскраві аксесуари для участі в літературній фотосесії «Магія книги», вони із задоволенням перевтілювались у героїв улюблених книг.