День краєзнавства «Крізь плин століть і гомін сьогодення»

2020-09-19

/Files/images/місто.jpg

19 вересня у центральній міській бібліотеці ім. Володимира Панченка усі заходи були присвячені Дню міста.

У читальному залі відвідувачам бібліотеки було презентовано книжкову виставку «Місто в калейдоскопі епох», яка розповідає про життя і розвиток міста протягом 266 років.

Під час краєзнавчих мандрів «У бібліотеці побувай – нове дізнайся про рідний край» присутні збагатили свої знання про історичне минуле Кіровоградщини, дізнались більше про славетних земляків.

Історичний круїз «Цікаві історії мого міста» розповів користувачам маловідомі легенди про місто та провів вулицями, де в кожній старовинній будівлі принишклі таємниці.

Усім бажаючим бібліотекарі пропонували взяти участь у краєзнавчій вікторині «Впізнай рідне місто».