Україна незалежна, тож цінуйте це належно

2020-08-21

/Files/images/29_knig_nezalejno_ukrani/незал.png

З нагоди головних державних свят нашої країни – Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України бібліотекарі центральної бібліотеки представили своїм відвідувачам виставку-інсталяцію «29 книг української незалежності», а також ознайомили читачів з літературою, присвяченою історичним фактам створення незалежної України.

Матеріали книжкової виставки дають змогу відвідувачам побачити минуле і сучасне України, нелегкий процес державотворення, згадати імена та постаті великих українців, котрі в різні часи прославили Україну.

Представлені матеріали розповідають також про національну символіку нашої Держави.

Маємо надію, що ознайомившись з історією цього свята, читачі усвідомлять чому цей день такий важливий і знаменний для українців.

Шануймо себе і свою гідність, і шановані будемо іншими.