Увічнення пам'яті Володимира Панченка

2020-08-08

/Files/images/29_knig_nezalejno_ukrani/Панченко.jpg

Цього року Міська рада міста Кропивницького прийняла рішення щодо присвоєння Центральній міській бібліотеці імені письменника, літературознавця, доктора філологічних наук, професора Національного університету «Києво-Могилянська академія», засновника порталу «Літакцент», члена Національної спілки письменників України, лауреата Міжнародної премії ім. Володимира Винниченка Українського фонду культури, літературної премії «Благовіст», премії ім. Олександра Білецького, обласної літературної премії ім. Євгена Маланюка ВОЛОДИМИРА ЄВГЕНОВИЧА ПАНЧЕНКА.

Працівники бібліотеки відразу взялись до роботи, пов’язаної з перейменуванням:

· зробили зміни у назві на сторінці у Facebook та на сайті бібліотеки;

· співпрацювали з літературно-меморіальним музеєм І.Карпенка-Карого щодо надання фото та документів про життя В.Панченка;

· розробили макет стенду «Володимир Панченко – хранитель літератури»;

· займались придбанням книг В.Панченка;

· створили прес-досьє «Володимир Панченко – сучасний пілігрим»;

· готуємо буклет про життя і творчість В.Панченка;

· створюємо слайд-презентацію «Праця, осяяна талантом».

Оновлено вивіску з назвою бібліотеки, оформлено стенд та куточок з книгами автора.

У жовтні відбудеться захід із вшанування пам’яті Володимира Панченка.